KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3055491
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tage fougstedt vattenfärg
-
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:27
-
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
3100 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, "Talli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:16
-
3383 Akvarell
Signerad Robert, Motiv från Piazza San Marco, Vene..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01
-
9035 Akvarell
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. Signerad, fam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:58
-
3226 Akvarell
Tom Krestesen (f. 1927), Danmark. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:16
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige tage fougstedt vattenfärg
-
9317 Akvarell
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:27 -
9081 Akvarell
Lee Kanold, daterad - 2000, katt på stol. Signerad..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
3100 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, "Talli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:16
-
3383 Akvarell
Signerad Robert, Motiv från Piazza San Marco, Vene..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:01 -
9035 Akvarell
Thage Nordholm (1927-1990), Sverige. Signerad, fam..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:58 -
3226 Akvarell
Tom Krestesen (f. 1927), Danmark. Signerad, datera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:16